top of page

HAKKIMIZDA

Brandmark, Türkiye’nin ilk stratejik marka ajansı olarak 2008 yılında kuruldu.


İşleyiş sürecimizin özünde strateji ve tasarımın birlikte yürütüldüğü, markalara özel çözümler yatıyor. 

Amacımız; hizmet verdiğimiz markaların kaynak ve hedeflerinin gelişen pazar fırsatlarıyla örtüşmesini sağlamak. Böylece, daha fazla büyüme ve uzun vadeli kârlılık vadederek, verdiğimiz hizmet sonrasında müşterilerimize elle tutulur ve ölçülebilir bir fayda sunmayı hedefliyoruz. Kendimize olan güvenimizin temelini ise, tecrübemizin yanı sıra analiz ve öngörü becerimizden de beslenen pazarlama ve tasarım çözümlerimiz oluşturuyor.

KURUCULARIMIZ

Cihan Kırımlı

Kurucu, Yönetici Ortak

Cihan, Brandmark’ın kurucu ortağı olarak göreve yapmaktadır. Yirmi yılı aşkın yönetim ve pazarlama debeyimine sahiptir. Kariyerine P&G’de başlamış,Panda’da Pazarlama Müdürlüğü, Advantage Katalog’da Genel Müdürlük,  Burger King’de  Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği; Mey/Diageo’da Pazarlama ve İş Geliştirme’den sorumlu CMO ve İcra Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. İş, pazarlama ve marka stratejileri üzerine uzmanlaşmıştır. Koc Üniversitesi Yönetici Eğitim Enstitüsünde dersler vermektedir. Ayrıca, Management Centre Türkiye danışmanları arasındadır. O.D.T.Ü’den Endüstriyel Tasarım ve İşletme (MBA) diplomaları vardır.

Mete Özkar

Ortak, Yaratıcı Direktör

Mete Brandmark’ın Ortağı ve Yaratıcı Direktörü’dür. Yirmi yılı aşkın bir süredir Türkiyenin önde gelen ajanslarında çalışmıştır. Onbir yıl geçirdiği McCann-Erickson Istanbul’da Yaratıcı Direktör olarak Coca-Cola, Nestle, Unilever, GM, Gillette, Total Oil, Motorola, Genç Turkcell, Turkish Airlines, Durex, gibi müşterilere hizmet vermiştir. Mete uluslararası (Epica, New York, Golden Drum vs.) ve ulusal (Kristal Elma) yarışmalarda bir çok ödül kazanmıştır.. Morisawa International Typeface Design Competition (Japonya)’da da onur ödülü kazanmıştır.

Mete O.D.T.Ü. Endüstriyel Tasarım mezunudur.

bottom of page